InDaHome Design, to połączenie życiowej pasji, wiedzy i doświadczenia

W kreatywnym projektowaniu wnętrz, słuchamy naszych Klientów. Aby w oparciu o ich inspiracje i pragnienia oraz o nasze doświadczenie i ciągle poszerzaną wiedzę, stworzyć wnętrze pełne życia. Pomagamy spełniać marzenia o wymarzonym domu, który będzie zarówno funkcjonalny, a zarazem ciepły i przytulny. Mamy świadomość, że to Wy, nasi Klienci będziecie korzystali z zaprojektowanej przez nas przestrzeni, dlatego współpracujemy z zaufanymi podwykonawcami.

Projektujemy wnętrza z myślą o Kliencie

Realizując każdy projekt przede wszystkim pod uwagę bierzemy indywidualne potrzeby i upodobania Klientów, zarówno w kontekście funkcjonalności, jak i w sferze estetycznej. Jesteśmy w stanie wykonać projekt klasyczny, nowoczesny czy skandynawski. Nie zamykamy się jednak na utarte schematy, projektujemy wnętrza również w stylu loftowym czy awangardowym – zawsze zgodnie z oczekiwaniami i konkretnymi preferencjami naszych Klientów. Dlatego aranżując i urządzając wnętrza mieszkań lub domów duży nacisk kładziemy na:

  • funkcjonalność – aranżując wnętrze w maksymalny sposób wykorzystujemy potencjał przestrzeni
  • estetykę – tworzymy niepowtarzalne kompozycje odpowiednio dobierając materiały oraz łącząc kolory i dodatki
  • spójność – wykorzystując wspólne cechy, świadomie łączymy pokrewne style, formy oraz kształty zastosowanych rozwiązań wykończenia wnętrz
  • ponadczasowość – poprzez zachowanie równowagi estetycznej pomiędzy elementami wykończenia, tworzymy przestrzeń aktualną przez lata

Dlaczego my?

Ponieważ skupiamy się na tym, by opracowana przez nas koncepcja aranżacji przestrzeni odzwierciedlała potrzeby oraz charakter Klienta. Stała współpraca z dostawcami, sklepami i podwykonawcami pozwala nam zaoferować konkurencyjne ceny materiałów wykończeniowych, wyposażenia oraz elementów dekoracyjnych.
Efektem naszej pracy są wnętrza z duszą, gdzie nasi Klienci odnajdą ciepło domowego ogniska. Kreujemy niepowtarzalne i wymarzone miejsca, w których spędzając czas, domownicy będą czuć spokój i radość.
W InDaHome Design, projektujemy wnętrza z ludźmi, dla ludzi.

Sprawdź naszą

Ofertę

Kontakt

Telefon

+48 882 145 972

E-mail

biuro@indahome-design.pl

Adres

ul. Lewinowska 43D
Warszawa 03-684