InDaHome Budownictwo, wybudujemy Twój dom kompleksowo

Kompleksowość naszych usług, ukierunkowanych na potrzeby Klienta to idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie czas oraz jakość. Budowa domu z InDaHome Budownictwo to sposób na oszczędności oraz ograniczenie niepotrzebnego stresu i wyraźnie skrócony czas realizacji budowy. Nasze doświadczenie i zaangażowanie pozwala nam wybudować dom jednorodzinny pod klucz w niecały rok.

Specjaliści w branży budownictwa

Dysponujemy doświadczoną kadrą o szerokiej wiedzy i z wieloletnim doświadczeniem. Nawiązane przez lata działalności kontakty w branży budowlanej, pozwalają nam na kompleksową budowę domu pod klucz z wybranym wyposażeniem. Nasi partnerzy i podwykonawcy to solidni i rzetelni fachowcy, z którymi współpraca przebiega sprawnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem. Gwarantujemy najlepsze sprawdzone rozwiązania, dobierane do wytycznych związanych z danym projektem, stawiając na:

  • dobór wysokiej klasy materiałów
  • wykorzystanie nowoczesnego sprzętu
  • zoptymalizowany zakres i czas prac
  • profesjonalny nadzór budowlany

Dlaczego my?

Ponieważ wspieramy naszych Klientów na każdym etapie budowy domu, począwszy od wyboru czy przygotowania dedykowanego projektu, poprzez wszystkie niezbędne formalności, na budowie i odbiorach skończywszy.
Sieć kontaktów umożliwia nam zaoferowanie korzystnych cen materiałów i rozwiązań energooszczędnych, dopasowanych do wymagań konstrukcyjnych i usytuowania budynku oraz do potrzeb i budżetu inwestora. Doradzamy również podczas wyboru nowoczesnych elementów wyposażenia, w tym np. inteligentnych rozwiązań SMART.
Za pośrednictwem InDaHome Design zapewniamy niepowtarzalne aranżacje wnętrz, a także polecimy godnego wykonawcę adaptacji ogrodu.
Dla Nas najważniejsze jest to, aby planowany dom bez wyjątku spełniał wymagania naszego Klienta.

Sprawdź naszą

Ofertę

Kontakt

Telefon

+48 728 298 489

E-mail

biuro@indahome-budownictwo.pl

Adres

ul. Lewinowska 43D
Warszawa 03-684