Sprawdź jak się z nami współpracuje

W InDaHome Budownictwo cenimy sobie jakość świadczonych usług, dlatego bazujemy na przejrzystych etapach współpracy.

Etap I
Bezpłatna
wycena

Budowa domu wymaga zaufania i wzajemnego zrozumienia. Chcąc jak najlepiej poznać naszych klientów i ich potrzeby, oferujemy darmową wycenę każdego domu, który pragną wybudować w Warszawie i jej okolicach, a właściwie na terenie całego województwa mazowieckiego - zarówno tego budowanego z projektów indywidualnych, jak i gotowych. Dzięki temu na pierwszym etapie naszej współpracy klienci nie ponoszą żadnych kosztów, a tym samym mogą swobodnie planować i kontrolować swój budżet.

Etap II
Podpisanie umowy

W momencie gdy proces przygotowania wyceny zostanie zakończony, określony zostanie szczegółowy zakres robót do wykonania oraz uzgodnione zostaną wszystkie warunki realizacji, indywidualne ustalenia, w każdym przypadku sporządzamy i podpisujemy umowę, aby interesy Inwestora były odpowiednio zabezpieczone. W ten sposób potwierdzamy sobie współpracę na zasadach fair play dla obu stron.

Etap III
Start Budowy

Zrozumienie potrzeb naszych klientów pozwala nam nie tylko na budowę domu dla nich, ale także na wsparcie ich na każdym etapie realizacji projektu, w tym także w pracach przygotowawczych takich jak przygotowanie ogrodzenia placu budowy, przygotowania drogi dojazdowej, pomoc w organizacji prądu oraz wody na cele budowlane.
Przygotowujemy także dokumenty do zgłoszenia rozpoczęcia robót w PINB co jest jednym z pierwszych obowiązków Inwestora przed rozpoczęciem prac na budowie. Dodatkowo nasz Kierownik Budowy koordynuje również współpracę ze wskazanym przez klienta Geodetą w celu wytyczenia obiektu na gruncie, naniesienia poziomu zera budynku oraz wyznaczenie osi konstrukcyjnych budynku i…zaczynamy.

Etap IV
Etap stanu surowego

Pierwszy etap realizacji każdej naszej inwestycji obejmuje budowę domu do stanu surowego otwartego (roboty ziemne, fundamenty, ściany konstrukcyjne i działowe, stropy, kominy) lub do stanu surowego zamkniętego, w którym na życzenie klienta wykonane zostanie także pokrycie dachu wraz z konstrukcją oraz zewnętrzna stolarka okienno-drzwiowa lub po prostu tylko do gotowego dachu, ale bez stolarki okiennej i drzwiowej. Oczywiście zapewniamy wszystkie materiały, sprzęt, szalunki, elektronarzędzia oraz większe sprzęty budowlane, także Inwestor nie musi się niczym martwić.
Jesteśmy na tyle elastyczni, że naszą współpracę możemy podzielić na dowolne etapy, czyli np. w pierwszej kolejności umawiamy sam stan surowy z dachem, chociaż w trakcie wykonywania przez nas prac Inwestorzy doceniają współpracę z nami, utwierdzają się w tym, że dokonali dobrego wyboru decydując się na współpracę z InDaHome Budownictwo i wtedy najczęściej rozszerzamy umowę o kolejne etapy np. do stanu deweloperskiego. Z przyjemnością zapraszamy również do skorzystania z usług InDaHome Design przy aranżacji wnętrz.

Etap V
Etap stanu deweloperskiego

Kolejny etap realizacji inwestycji obejmuje przeprowadzenie prac elewacyjnych, rozprowadzenie instalacji wewnętrznych (WOD-KAN i CO, elektryka i teletechnika, alarmy, inteligentne rozwiązania SMART, rekuperacja, ogrzewanie podłogowe), tynki wewnętrzne, posadzki cementowe lub anhydryt a także ocieplenie i wykończenie poddasza.
Na każdym etapie realizacji projektu oferujemy naszym klientom indywidualne doradztwo techniczne w zakresie możliwych rozwiązań budowlanych, dopasowane do ich potrzeb oraz budżetu (nasi klienci nie ponoszą z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów).

Etap VI
Odbiór końcowy inwestycji

Po zakończeniu wszystkich prac z zakresu umowy, ładnie po sobie sprzątamy, dokonujemy odbiorów końcowych i przekazujemy budowę Inwestorom do dalszych prac związanych z wykończeniem domu.

Zobacz nasze

Realizacje

Kontakt

Telefon

+48 728 298 489

E-mail

biuro@indahome-budownictwo.pl

Adres

ul. Lewinowska 43D
Warszawa 03-684